Ohjelma


Ajankohtalajittelukuvake Otsikko
Lau, 27.4.2019 - 17:00 myyjäiset (myyjäisryhmä 2.)
Sun, 28.4.2019 - 10:00 KEVÄTSEURAT klo 10 jumalanpalvelus Huutoniemen kko, klo 12.00 lounas toimitalolla ja seurat jatkuvat toimitalolla klo 13.00 ja 15.00. Asko Syrjälä ja Sakari Typpö
Kes, 1.5.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Per, 3.5.2019 - 19:00 raamattuluokat
Lau, 4.5.2019 - 19:00 seurat
Sun, 5.5.2019 - 11:00 pyhäkoulut
Sun, 5.5.2019 - 16:00 seurat (lainanlyhennyskolehti)
Tii, 7.5.2019 - 14:00 tiistaikerho, Hellbom, Karjakonkatu 12
Kes, 8.5.2019 - 18:00 päiväkerho
Kes, 8.5.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Per, 10.5.2019 - 19:00 raamattuluokat
Sun, 12.5.2019 - 16:00 äitienpäiväseurat
Kes, 15.5.2019 - 18:00 päiväkerho
Kes, 15.5.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Per, 17.5.2019 - 19:00 nuotioraamattuluokka
Sun, 19.5.2019 - 12:00 lounas
Sun, 19.5.2019 - 13:00 pyhäkoulupuhe ja seurat, Jari Hautaviita, Markku Majuri (kyläilysunnuntai)
Kes, 22.5.2019 - 18:00 päiväkerho
Kes, 22.5.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Sun, 26.5.2019 - 12:00 kevätretki, Alskathemmet (toimintaryhmä 9.)
Tor, 30.5.2019 - 14:00 seurat
Sun, 2.6.2019 - 18:00 seurat (lainanlyhennyskolehti)
Kes, 5.6.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Sun, 9.6.2019 - 18:00 seurat, Mikko Setälä
Kes, 12.6.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Sun, 16.6.2019 - 18:00 seurat
Kes, 19.6.2019 - 19:00 seurat (kahvi kl 18.30 alkaen)
Sun, 23.6.2019 - 18:00 seurat
Tor, 27.6.2019 (Koko päivä) Suviseurat Muhoksella 27.6.-1.7.2019 Katso ohjelma ja lähetysajat www.suviseurat.fi
Sun, 7.7.2019 - 16:00 kotiseurat, Majuri, Mustikkatie 42

Toimintakalenteri

M T K T P L S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
Add to calendar